O firmie

Jesteśmy przedsiębiorstwem istniejącym na rynku od 1982 r. Zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie robót ziemnych, transportowych, rozbiórkowych, przewozu osób. Ponadto prowadzimy roboty kanalizacyjne i drogowe. Posiadamy także produkcję i sprzedaż masy betonowej oraz paliw płynnych.

 

Doświadczona załoga, obszerny bank klientów, zaplecze magazynowe i transportowe, hale warsztatowe to wszystko powoduje sukcesywny rozwój firmy. Wdrażamy coraz to nowsze rozwiązania zapewniające niezawodność sprzętu i estetykę wykonania usług.

 

Dzięki systematycznemu rozszerzaniu parku maszynowego, wyposażenia technicznego jesteśmy w stanie wykonać bardzo szeroki zakres różnorodnych prac i usług. Ponadto P.W. JAN-POL posiada wykwalifikowaną kadrę techniczną, nadzór budowlany oraz ponad 100 pracowników fizycznych.

 

Ponieważ nasze możliwości usługowe stale się powiększają, jesteśmy gotowi podjąć współpracę z Państwem. Szeroka gama oferowanego sprzętu i długoletnie doświadczenie sprawiły, że znajdujemy się w czołówce firm o podobnym profilu działania.

Galeria realizacji

Powiększ mapę
janpol@post.pl biuro@jan-pol.com.pl